Pradėti visada sunku. Šiandien man sunku pradėti pirmąjį tinklaraščio įrašą, nes bijau nuvilti ne tik žmones kurie manimi tiki, bet ir patį save; šiandien man sunku pradėti gyventi užbrėžtais naujametiniais pažadais, nes jie buvo ne mano – tik kitų įtaka; Šiandien man sunku, nes tingiu, bet rytoj pasistengsiu, nes man svarbu.

“The secret to getting ahead is getting started.”
― Mark Twain

Šiandien jau kitaip, nes pagaliau rašau savo pirmąjį įrašą! Kitaip tariant, pradedu statyti pamatus erdvei, į kurią kviesiu Tave, žmogų, kuris ieško balanso, tikrumo, menko tiesmukiškumo ir kažko lengvo, bet priverčiančio susimąstyti; žmogų, kuris dievina gerą interjerą, vintažines detales, stengiasi gerai atrodyti, bet svarbiausia – SAU, o dar svarbiau netilpti į rėmus ir neprisiklijuoti jokios etiketės; žmogui, kuris nuolatos ieško, nes gyvenimas toks painus, jog kartais tiesiog nežinai ko nori – batatos ar Bach’o „Toccata in d minor” visu garsu. Tokiam žmogui kaip Tu – besiblaškančiam ir netyčia užklydusiam čia į sotlandas.com!

Neskaitant visos painiavos, tai aš Edgaras, o tinklaraštis – mano pavardė (su Š). Gyvenimo būdo erdvėje gali rasti tokių kategorijų kaip maistas, kelionės, apžvalgos, tiek produktų, tiek naujų vietų, keistas ir nevisada malonias kasdienos įžvalgas ir dar.. viskas kas šaus į galvą, man arba Tau. Na, bet siūlau čia neužsibūti “apie ką bus įrašai”, kai gali juos skaityti jau dabar. Susimatom ten!